MHRS Şifresi nasıl değiştirilir

MHRS sistemine daha önce kayıt oldunuz ve siteye giriş yapabiliyorsanız. MHRS web sitesi üzerinden şifrenizi çok kolay bir şekilde dğiştirebilmektesiniz.

Eğer MHRS hastane randevu sistemine daha önce üye olmadınız ise ilk defa üye olacaksanız buraya tıklayınız

Eğer daha önce üye oldunuz fakat mhrs sistemine giriş yapamıyorsanız şifrenizi unuttunuz demektir. Bilgi için buraya tıklayınız

Eğer MHRS sistemine giriş yapabiliyorsanız. Giriş sonrası aşağıdaki resimde yer alan ÖRNEK'teki kırmızı yuvarlak halka içine aldığımız "hesap bilgileri" yazan yere tıklayınız.Tıklama sonra aşağıdaki gibi bir alan çıkacaktır. Biz rastgele doldurduk. Fakat siz gerçek bilgilerinizi girmelisiniz..Hem kişisel bilgilerinizi değiştirebilir. Hem de şifrenizi değiştirip sonra kaydet demeniz yeterlidir.

MHRS şifre konusunda hassas olunuz. şifreniz oldugu gibi veritabanına kaydediliyor. randevu.hanci.org ekibi olarak bu konuya dikkat etmenizi istiyoruz. Yani şifreniz başkalarınca görülebilir. O yüzden mail ve banka gibi önemli şifrelerinizin aynısını mhrs de sakın kullanmayınız..


1 yorum

şifremi değiştiremiyorum

Eski şifremi bildiğim halde sisteme giremiyorum.Şifrenizi değiştirin komutu çıkıyor.Dolayısıyla hesp bilgileri yazan yeride görme şansımız olmuyor.O halde şifremizi nasıl değiştireceğiz.

22.02.2013 - Ergenç Çavuşoğlu